flaga Polski

Kropka nad "i", moje komentarze.

Archiwum

2026
III
VI
2025
II
III
VII
IX
2024
I
IV
VII
X
XII
2023
I
III
IV
V
VI
VII
IX
2022
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
2021
I
II
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2020
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XII

Niefrasobliwość urzędów

Tak się zastanawiam czy urzędy są dla ludzi czy może ludzie dla urzędów? Koło domu mojej przyjaciółki budują osiedle mieszkaniowe, problem w tym że dojazd do budowy przebiega przez skupisko domków, w jednym z nich mieszka przyjaciółka z rodziną. Mieszkań protestują, piszą pisma, rozmawiają z kim trzeba, są spotkania na których to teoretycznie są wysłuchiwane skargi mieszkańców. Budowa się toczy w najlepsze i wygląda na to że nikt nic sobie nie robi z mieszkańców okolicy zagrożonej ciężkimi samochodami. Dzisiaj doszło tam do zdarzenia w którym ktoś mógł zginąć, na szczęście obyło się bez ofiar. Ciężarówka nie wyrobi się na zakręcie i uderzyła w barierkę która oddziela przejście z którego korzystają okoliczni mieszkańcy. Na zdjęciu widać że barierka jest uszkodzona. Mieszkańcy się martwią co będzie gdy tym przejściem zaczną dzieci chodzić do szkoły jutro. Urzędnicy najwyraźniej całą sprawę bagatelizują i twierdzą że budowa nie zagraża mieszkańcom. Wyobrażam sobie obawy mieszkańców o swoje dzieci. Przyjaciółka ma małą córeczkę i szczególnie musi uważać na nią, ma niecałe dwa lata. Natomiast na spotkaniu z dyrektorami różnych wydziałów Urzędu Miejskiego usłyszeliśmy, że ″budowa nie stanowi żadnego zagrożenia dla mieszkańców naszej ulicy i wszystko odbywa się zgodnie z wszelkimi przepisami″.

Żarówki energooszczędne

Zgodnie z unijną dyrektywą , żarówki tradycyjne mają być całkowicie wycofane z rynku do 2016 roku. Proces jest podzielony na kilka etapów. Już z początkiem roku szkolnego 2009 roku, we wszystkich krajach UE wycofane zostaną żarówki 100-watowe i te o większej mocy oraz wszystkie żarówki matowe (tak zwane mleczne). Mam nadzieję że to przemyślany krok i naprawdę przyczyni się do ochrony środowiska. Pamiętna akcja w Polskich sklepach o wymianie torebek foliowych na ekologiczne jest chyba nie do końca przemyślana. Problem jest takiej natury że torby biodegradalne rozkładają się dłużej niż torebki foliowe. Faktem jest że takie ekologiczne torebki się rozpadają na proszek, ale właśnie ten proszek jest trudno rozkładający się. Wracając do żarówek, żarówki te mają w swoim składzie rtęć oraz są bardziej pracochłonne w wykonaniu a co za tym idzie droższe. Jeśli policzyć wszystkie składowe żarówki wraz z robocizną i kosztami pośrednimi dla środowiska to może się okazać że nie jest tak dobrze jak to usiłuje się przedstawić. Moim zdaniem znacznie więcej się uzyska kładąc nacisk na technologie energooszczędną w telewizorach, komputerach, lodówkach, pralkach.

II wojna światowa

Zostałem wywołany do tablicy...widać niektórych interesuje moje zdanie w tym temacie. Wiele ostatnio się piszę i mówi o różnych aspektach paktu Ribbentrop-Mołotow. Rosjanie przekonują że to był rodzaj obrony przed potencjalną agresją Polski na ZSRR. Moim zdaniem nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę, zapewne wiele wydarzeń, pism z tamtych lat jest jeszcze utajniona. Nie sposób też rozpatrywać wspomniany pakt tylko z wąskiego przedziału czasowego tzn. 1939 r. Polska też ma swoje do ukrycia np. konflikt Polsko-Czechosłowacki, gdzie doszło w roku 1938 do napadu na Czechosłowację. Nie sposób rozpatrywać historii w kategoriach czarno-białych, jest wiele odcieni szarość. Stereotyp że żołnierze Niemieccy byli niedobrzy a np. ZSRR byli wyzwolicielami i pomagali Polakom (mówię o czasach wojny). Przykład z życia wzięty, moją Babcie chciał zastrzelić żołnierz radziecki, a z kolei, żołnierz niemiecki dawał cukierki mojej Matce (w tamtych czasach była dzieckiem).

Tarcza antyrakietowa

Wygląda na to że tarczy antyrakietowej w Polsce nie będzie. Jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy, zawsze byłem/jestem przeciwny aby w Polsce powstała tarcza. Tarcza jak wiadomo ma za zadanie chronić...problem w tym że tarcza głównie ma bronić USA a Polska dzięki tarczy będzie wystawiona na potencjalne ataki. Nie da się zaatakować z sukcesem bez uprzedniego zniszczenia tarczy która będzie w Polsce. Na szczęście w USA były wybory i obecna władza jest sceptyczna co do sensu jej budowania. Mam nadzieję że ostatecznie tarczy nie będzie w Polsce, ostatecznej decyzji jeszcze nie ma i wszystko może się zdarzyć.

Tusk: Szukamy Kobiet

Tusk zapalił się do pomysłu aby połowa tzn. jedynek kandydująca w wyborach do sejmu to były Kobiety. Jeśli Tusk doprowadzi do realizacji tego pomysłu to w przeszłym sejmie może być ciekawie. Wyobrażam sobie że część obecnych posłów PO ten pomysł się nie podoba z prostej przyczyny...nie zostaną posłami na kolejną kadencje. Niektórzy to tak argumentują Trudno robić lidera regionu z kogoś, kto nim nie jest. To sztuczne kreowanie liderek. Nie zamierzam ustępować kobiecie tylko dlatego, że jest kobietą - oburza się anonimowo polityk z zarządu partii. Poniekąd to ma racje mówiąc że nie da się wykreować kogoś kto nie jest liderem w danym okręgu, zapomniał tylko że do wyborów jeszcze trochę czasu jest i można Kobiety wykreować na liderkę. Pomysł Tuska może spowodować większe poparcie dla partii, trudno zaprzeczyć że Kobiety będą głosować na Kobiety a mężczyźni...też na Kobiety. Mężczyzna jest głową rodziny a Kobieta szyją (a wiadomo że szyja kieruje głową) ;)

TVP, dzielenie łupów

Obecny Prezes Piotr Farfał będzie odwołany już niedługo, opozycja dzieli łupy po schedzie. Według gazety, dokonano już natomiast podziału anten. TVP 1 miałaby przypaść PiS (ale bez ″Teleexpressu″), a SLD - TVP 2. Nie wierzę aby dymisja obecnego Prezesa coś zmieniła, każdy chcę TVP aby zrobić z niej swoją tubę partyjną. Sprywatyzować jeden program i będzie mniej kłótni ;)

Bojkot obrad Sejmu

Niedawno pisałem o tym że TVP Info rezygnuje z transmitowania obrad sejmu. Czytam teraz że opozycja grozi bojkotem obrad Sejmu, w związku z brakiem transmisji obrad z Sejmu. Po co mamy uczestniczyć w sesji, skoro naszym wyborcom odmawia się prawa do rzetelnej informacji z jego przebiegu - oświadczył jeden z posłów lewicy. Czegoś tutaj nie rozumiem, wyborcy będą informowani o przebiegu obrad Sejmu tyle że w ′pigułce′...a dla tych co lubią oglądać obrady, powstanie TVP Parlament. Bojkot jeśli do niego dojdzie jest moim zdaniem śmieszny, niepoważny...czyli że jeżeli nikt nie będzie obrad oglądał to Posłowie się zwolnią? Widać że bez mediów polityk nie istnieje i nie sposób robić kariery, tylko co to za kariera skoro bycie posłem to służba publiczna i dobrowolna?

Przemyt narkotyków

Czasami czytam doniesienia o przemytach narkotyków i się zastanawiam jak bardzo dana osoba musi być w tarapatach aby pójść na coś takiego. Policja i służba celna zatrzymały Polaka, który z Buenos Aires przemycał w żołądku 80 kapsuł wypełnionych kokainą. Wiesław S. łącznie połknął ponad 650 gramów narkotyku o czarnorynkowej wartości 200 tys. zł. Nie tylko przemyt narkotyków przyczynia się do iluś tam tragedii innych, ale w tym przepadku sam przemytnik jest narażony na śmierć. Zdarza się że przemycane narkotyki w ten sposób dostają się do organizmu przemytnika. Czyżby pieniądze powodowały że wszelkie blokady moralne i instynkt samozachowawczy znikały? Pewnie nigdy nie zrozumiem co popycha takie osoby do tego póki sam nie znajdę się podobnej sytuacji.

Legion Chrystusa

Jeden z najbardziej wpływowych do niedawna zakonów w Kościele czeka proces o spadek wytoczony przez domniemanych synów ich założyciela - zmarłego w zeszłym roku o. Marciala Maciela Degollado Co to się dzieje ostatnio, gdzie się podziała wiara i czystość która niby to obowiązuje? Przez wiele lat Legioniści Chrystusa liczący dziś blisko 2 tys. zakonników, w tym ponad 700 księży, widzieli w nim niemal świętego. Chyba czas zrobić rewizję poglądów i dogmatów wiary oraz sług bożych. Wymagają nie wiadomo czego od ′owieczek′ a sami są farbowanymi aniołkami. Ponadto nad Macielem wciąż wiszą oskarżenia o molestowanie kleryków i uczniów szkół przyzakonnych, co musiało być tuszowane przez część jego współpracowników. Majątek zakonu jest łakomym kąskiem dla domniemanych dzieci założyciela zakonu Majątek zakonu szacuje się na 20 mld euro - twierdzi Galeazzi. Legion Chrystusa Będziecie jak armia stojąca w szeregach przed bitwą, Pius XII (do legionistów Chrystusa)

Pielgrzymów coraz mniej

Na początek cytat Z każdym rokiem mniej ludzi pielgrzymuje do Częstochowy - wynika z jasnogórskich statystyk. Dominikanin Wojciech Jędrzejewski: - Widać tendencję odpływu z imprez masowych w Kościele Powiem więcej...jest tendencja odpływu od instytucji kościoła i samej wiary. Dlaczego tak jest? Kościół staje się coraz bardziej biznesem a może raczej nie było tego tak widać dawniej. Niedawno czytałem o przekrętach w banku watykańskim gdzie m.in. prało się pieniądze mafijne. Rafał Boguszewski, socjolog z CBOS. Twierdzi, że na przykładzie spadających pielgrzymkowych statystyk widać szersze zjawisko odwrotu od Kościoła instytucjonalnego, widocznego także w innych analizach religijności. Z tym twierdzeniem się zgadzam. Przykładem człowieka interesu a nie krzewiciela wiary jest Rydzyk.

TVP i zwolnienia

Rozbawiło mnie to co powiedział ktoś ze związku ′wizja′, podał przykład kamerzystów, na pięć etatów mają być zwolnione trzy osoby czyli prawie 60%. Dodał że zarząd podał że zwolnione ma być 10-11% osób, jak widać nijak się to ma do faktów. Taa, kolejna osoba nie wie co to jest średnia, to że tam zwolnią 60% nie oznacza że to co zarząd podał jest nieprawdą. Zastanawia mnie też dlaczego jest taki szum...wszędzie zwalniają lub przyjmują...to jest rotacja i prawa rynku. Ps. Ciekawe jak ten mądrala chcę zwolnić pół kamerzysty :D

Stocznie

Nie spełniły się obietnice ministra skarbu - mimo wydłużenia terminu katarski inwestor do wczorajszego wieczora nie przelał 381 mln zł za stocznie w Gdyni i Szczecinie Rząd ma teraz...że się wyrażę dosadnie, ma przesrane. Tyle było zamieszanie w okół prywatyzacji stoczni, w końcu nabywca się znalazł...tyle że nie zapłacił. Jaki scenariusz teraz nastąpi? Komisja Europejska dała nam czas do końca sierpnia na sprzedaż stoczni, czyli teoretycznie jeszcze mamy czas aby inwestor Katarski przelał pieniądze za stocznie. Premier złożył obietnice a teraz stoczniowcy domagają się jego dymisji, zresztą słusznie moim zdaniem.

Tagi

Nudziło mi się i zrobiłem nowy bajer na stronę. Pod każdym wpisem są tagi które ułatwiają przeglądanie tematyczne, nie jestem jeszcze pewny czy to zostanie na dłużej na stronie.

TVP Parlament

Jak się okazuje usunięcie transmisji obrad sejmu z TVP info ma swój głębszy sens. Za kilka tygodni rusza TVP Parlament i tam będą m.in. transmitowane obrady sejmu. Nowy kanał będzie jak to ostatnio modne dostępny dla wszystkich...małymi literami dopisek TVP Parlament ma być kanałem satelitarnym, niekodowanym. Tłumacząc z Polskiego na nasze, program będzie dostępny ogólnie pod warunkiem że ileś tam kasy wydamy na kupno ′talerza′ i dekodera. Podobnie jest z kanałem TVP Historia który jest podobno ′misyjny′ a dostępny dla niektórych. Staje się powoli jasne po co TVP oddzielna platforma cyfrowa, wpycha tam wszystko co tylko może pod płaszczykiem ′misyjności′ i aby zarobić (podstawowy pakiet będzie darmowy, ale próżno w nim szukać TVP Parlament). Zapis jednak że to kanał niekodowany zastanawia...może tylko chwilowo tak będzie ;)

TVP info i sejm

Niektórzy pewnie oglądali w TVP info obrady sejmu, nadawali godzinami jak posłowie...śpią na sala. Skończyło się, kolejna ′misyjność′ w TVP przepadła w komercjalizacji. TVP info ma aspiracje konkurować z taką stacją jak np. TVN24, od 28 września zmienia się ramówka TVP info. Był okres gdy TVN24 można było oglądać za darmo w internecie na portalu TP, korzystałem z tego i lubiłem wiadomości tam pokazywane. Obecnie TVP info ma stać się taką stację...zobaczymy jak to będzie.

Firefox 3.5 i problemy

Kilka dni temu czytałem o zawieszaniu się firefox i to częstym...pomyślałem że przesadzają. Dziś czytam że zgłoszeń takich jest coraz więcej a fundacja Mozila próbuje zdiagnozować problem. Mozila sugeruje że może to być wina wtyczek lub rozszerzeń i zaleca aktualizacje ich. Nie wiem ile w tym jest prawdy, od dawna nie aktualizowałem wtyczek a problem u mnie nie występuje. Ktoś sugerował że to rozszerzenie tab mix plus...nie zauważyłem niczego takiego a używam tego rozszerzenia od chwili pojawienia się ′felernej′ wersji firefox 3.5. Nie wiem czym w takim razie problem...oby tylko Firefox nie zaczął gwałtownie tracić w wyniku tych komplikacji.

Miss Universe

Zastanawiam się czy termin miss obecnie oznacza to samo co kiedyś. Wątpliwości nabrałem po obejrzeniu kilku zdjęć z wyborów Miss Universe...miss mi się kojarzy z podziwianiem pięknej Kobiety. Trudno nazwać Miss Chin, Jingyao Wang piękną Kobietą skoro jest cała zakryta..może się nie znam na tym, ale coś mi tu nie pasuje do koncepcji wyborów Miss.

Odpowiedzi na pytania

Wątek w sprawie telewizji cyfrowej przewija się często i nic dziwnego, coraz bliżej do startu pierwszego etapu (30.09.2009). Postaram się odpowiedzieć na kilka pytań związanych z tym tematem. dvb-t 2 w Polsce, standard DVB-T2 nie jest jak na razie przewidziany w Polsce. W Polsce będzie DVB-T MPEG-4. Co potrzeba do odbioru dvb-t?, potrzebny jest dekoder MPEG-4 lub telewizor z dekoderem w środku (w sklepach jest coraz więcej takich telewizorów). Jeśli chodzi o antenę to nie ma specjalnych wymagań i nasza obecna antena powinna być dobra. Dobrze się sprawdzają anteny typu yaga, są popularne na rynku więc nie ma problemu z zakupem takiej anteny. Czy telewizor mpeg2 będzie odbierał telewizje cyfrową?, obecnie trwają testy z jednego z nadajników w MPEG-2 i tam takim telewizorem odbierzemy program. Należy pamiętać że w Polsce będzie MPEG-4, jeżeli telewizor ma wejście CI to wystarczy dokupić dekoder z MPEG-2 na MPEG-4...to rozwiązanie ma jednak swoje wady 1) Nie wszystkie karty współpracują dobrze z wszystkimi modelami telewizorów (lista powinna być na stronach producentów określonej marki telewizora) 2) Nie odbierzemy takim zestawem programu w HD. kupić telewizor z dvb-t?, z tego co wyczytałem na forach to telewizory z MPEG-4 spisują się lepiej niż zewnętrzne dekodery MPEG-4.

Zmiany na stronie

Jak może niektórzy zauważyli na stronie kilka rzeczy ubyło. Postanowiłem wykasować wszystko to co przez kilka miesięcy obecności na stronie się nie sprawdziło. Rejestracja okazała się zupełnym niewypałem...zresztą nie liczyłem na oszałamiający sukces tego rozwiązania. Podobnie recenzje komórek się nie sprawdziły na stronie, nie pasowało to do ogólnej koncepcji blogu. Zostawiłem tylko to co się sprawdza w użytkowaniu, przy okazji dodałem jedną funkcjonalność która dotychczas była dostępna tylko dla zarejestrowanych. U góry jest formularz który pozwala zapamiętać osobę odwiedzającą stronę i ułatwia komentowanie późniejsze (nie trzeba wypełniać pola ′imię′).

Skrypt, księga gości

Jak niektórzy wiedzą robiłem skrypt księgi gości, praktycznie go nie potrzebuje bo już taki miałem go skasowałem. Zrobiłem go aby nie zapomnieć jak się to robi, wiadomo że z czasem wiedza ulatuje z głowy ;) Skrypt jest na bazie danych co powoduje że jest prosty do zarządzania, edycji (mam na myśli zrobienie tego, przynajmniej mi łatwiej to zrobić). Jeśli kogoś to interesuje to demo skryptu jest dostępne, księga gości, można też skrypt pobrać. Instalacja moim zdaniem jest dosyć prosta, opis jest w pliku czytaj.txt. Prawdopodobnie nie będzie zmian w skrypcie przez dłuższy czas...chociaż to nigdy nie jest pewne ;)

Lesbijki

Jestem z natury ciekawy ludzkich zachowań i ogólnie wszystkiego. Kilka lat temu z ciekawości zarejestrowałem się na forum lesbijskim. Nie ukrywałem się, można było na forum się rejestrować pod warunkiem przyznania się do orientacji seksualnej i dostawało się odpowiedni atavar. Zarejestrowałem się zgodnie z wymogami i zacząłem...badać środowisko lesbijskie. Aha, cofając się trochę w czasie to poznałem administratorkę tego forum zanim się tam zarejestrowałem i czasami rozmawialiśmy na gadu-gadu (naturalnie była lesbijką). Wracając do klimatu i moich obserwacji życia forum, moje spostrzeżenia były takie że: 1) forum wymaga reorganizacji na dodaniu tego i owego. 2) Klimat panujący tam jest...duszny tzn. zauważyłem że moi poprzednicy tacy jak ja hetero, którzy chcieli...byli ciekawi tego środowiska zostali...wygryzieni i odeszli z forum za propagandę innych poglądów. Po pewnym czasie gdy zaproponowałem lekkie zmiany na forum, zaobserwowałem że to środowisko jest...niereformowalne i nie przyjmujące argumentów drugiej strony czyli męskiej. Widać też było dwa rodzaje a może i trzy...lesbilizmu 1) Lesbijki od urodzenia a może takie które od dziecka zauważyły ciągotki do tej samej płci. 2) Kobiety zawiedzione w stosunkach swoich z mężczyznami i dlatego zainteresowały się inną orientacją tzn. kobietami. 3) Oraz najmniejsza populacja biseksualna bez określonej...wrogości, sympatii do danej płci. Z czasem rozwijania poprawek na forum które bym wprowadził, wrogość tej drugiej grupy się nasilała. Nie jest jednak tak że miałem im to za złe i nastawiłem się wrogo do nich...zapewne w tamtym okresie odczuwałem żal do nich, ale później starałem się ich zrozumieć. Była jedna kobieta która mnie prosiła abym został na forum bo widziała że to środowisko jest za...konserwatywne i wrogie. Postanowiłem jednak odejść z forum, czułem się tam niedobrze...interesujące było to że najzapalczywiej wyrażała się administratorka forum z którą czasami rozmawiałem na gadu-gadu. Prywatnie była inna i jak sama mówiła, jestem nowo mianowana na stanowisko administratorki i musi się...wykazać aby się utrzymać na stanowisku. Dodała też że dostrzega potrzebę reformy, liberalizmy, ale jeszcze nie teraz. W końcu odszedłem z forum, swój profil skasowałem. Rozmawiałem jeszcze przez jakiś czas z tą dziewczyną (administratorka forum), wiem że chciała wyjechać z Polski gdyż czuła się prześladowana przez osoby hetero. Tak skończyła się moja przygoda z lesbijkami i ich środowiskiem. Zdaje sobie sprawę że niechcący mogę obrazić kogoś o innej orientacji seksualnej niż ja...trudno jednak zacząć myśleć...inaczej niż zostało się wychowanym i nie ma się styczności z innymi osobami homo. Jeszcze słowo o obrażaniu i używaniu słów obraźliwych...czytałem o tym że lesbijki nie lubią jak się ich nazywa lesbijkami a wolą określenie homoseksualistka. Może jestem w błędzie, ale wydaje mi się że to przesada...zależy jednak od kontekstu całego wypowiedzi a nie wyrywkowego cytowanie kogoś. To że użyłem tutaj kilka razy słowa lesbijka w żadnym wypadku nie jest obraźliwy i uwłaczający, przepraszam jeśli ktoś poczuł się obrażony moją wypowiedzią.

Dodacje Unijne = kłopoty

Rozbawił mnie tekst który właśnie przeczytałem o tym jak napisać wniosek o dotacji pieniędzy unijnych i ich nie dostać. Wiadomo że jak są pieniądze to coś z nimi trzeba zrobić a jak ich nie ma to jest święty spokój i wójtowie spokojnie trwają na swoich stanowiskach. - Wójt wezwał mnie do siebie i powiedział, że ponieważ jestem po studiach, to potrafię napisać wniosek. Ale najlepiej taki, żebyśmy nic nie dostali - mówi kobieta, która skończyła administrację. Cóż...jest to przykład na powiedzenie co zrobić aby zarobić i się nie narobić. Wójtowie chcą tylko a może aż pozostać na swoim urzędzie jak najdłużej a dotacje to tylko kłopot. Dotacje unia daje, ale trzeba się rozliczyć z tego i włożyć wkład własny. - W ubiegłym roku wójt luźno rzucił, że przydałoby się złożyć jakiś wniosek. Napisaliśmy, wysłaliśmy i dostaliśmy 600 tys. dofinansowania na kanalizację. Niedużo - opowiada nam jeden z urzędników gminnych w powiecie bialskim. Jednak później było już gorzej. - Była awantura, wójt przyszedł z pretensjami mówiąc, że to przecież trzeba będzie rozliczyć i pewnie jakaś kontrola będzie. Powiedział wprost, że jak tak go załatwiłem, to mam sprawę dokończyć - wspomina urzędnik.

Prezydent i przyjaźń

Niedawno Pan Kownacki z kancelarii Prezydenta skrytykował organizacje pracy w pałacu prezydenckim, został za to później zdymisjonowany za to. Czytam teraz wywiad Prezydenta i rzucił mi się w oczy wątek - Gdybyście mnie państwo zapytali całkiem niedawno o moją relację z nim, to poza relacją służbową powiedziałbym: przyjaciel. Ale teraz już tak nie powiem - przyznaje. O ile dobrze rozumiem to Pan Prezydent łączy pracę zawodową z życiem prywatnym...myślałem że trzeba to starać się rozdzielić. Hm, może mi się tylko tak wydawało że praca to praca a życie prywatne swoją drogą. W pierwszej chwili to się obruszyłem na takie zdanie Pana Prezydenta, ale po zastanowienie to nie wiem co o tym sądzić. Brak mi doświadczenia w wielu sprawach które dla większości są naturalne i oczywiste.

Linki

Główna
Wyszukiwarka
Logowanie

Moja strona

Marzenia

Informacje

Ilość wpisów: 1243
Start: 5.09.2008
PHP: 8.2.30

Herb Chojnic