MUX II i III
Rusza trzeci etap wdrażania MUX II i drugi etap MUX III. Nie wiem co ostatecznie o tym sądzić... Emitel wywiązuje się tylko z podpisanych umów, nie wdraża NICZEGO prędzej tak jak się tym chwali Kilka dni wcześniej niż wynika to z harmonogramów, Emitel uruchamia testy przed docelową emisją naziemnej telewizji cyfrowej w kolejnych wyspach cyfrowych Harmonogram jest jasno napisany i WSZYSTKIE podane tam daty, terminy wdrażania poszczególnych etapów są terminami do określonej daty... inaczej mówiąc podane tam terminy są ostatecznymi datami. Chwała Emitelowi za to że dotrzymuje SWOICH uzgodnionych wcześniej terminów ale jest to w ich interesie aby nie płacić stosownych kar za nie dotrzymanie umowy... w tym kontekście mówienie o przedterminowym uruchomieniem poszczególnych nadajników jest zwyczajnym nadużyciem z ich strony. Ważne jednak że w Polsce cyfracja trwa i ma się stosunkowo dobrze w porównaniu z okresem przed umowami. Osobiście to jeszcze przyjdzie mi poczekać maksimum do 31 lipca w przypadku MUX II.