KRRiT ma problem
Sejm odrzucił dziś sprawozdanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za 2010 rok. Za odrzuceniem były kluby parlamentarne Platformy Obywatelskiej, PSL oraz Prawa i Sprawiedliwości. Przyjęcia sprawozdania chciało SLD. Teraz przyszłość Rady zależy od decyzji prezydenta. Sejm ponownie odrzucił sprawozdanie KRRiT za 2010 r... czyżby koniec obecnej rady KRRiT? Pozostał jeszcze Prezydent który zapowiadał że odwołanie rady może zakłócić jej funkcjonowanie... czyżby zapowiadał się mały konflikt między Prezydentem a PO? Nie podoba mi się ciągłe odwoływanie rady, przecież nie tak dawno przerabialiśmy ten scenariusz. Wtedy poszło o to aby zdymisjonować członków PiS... a o co chodzi tym razem? Nie bardzo wiem o co im tym razem chodzi, nie zamierzam się zagłębiać w niuanse kto komu robi dobrze... ale nie podoba mi się ta sytuacja. Najchętniej to bym widział aby KRRiT zostało zlikwidowane, co zresztą Premier zapowiadał.