Mundur AK zchańbiony?
Kombatanci AK zostali poniżeni przez Straż Graniczną podczas kontroli na granicy z Białorusią No nie, ludzie opanujcie się, dlaczego zwyczajna kontrola na granicy ma być zaraz incydentem politycznym? Na granicy zostali oni poddani uwłaczającej procedurze kontroli antynarkotykowej Hmm, nie zgadzam się aby jednych traktowano lepiej niż innych... Posłów to też dotyczy. Według niej funkcjonariusze (Rzeczniczka prasowa komendanta głównego Straży Granicznej mjr Justyna Szmidt-Grzech ) SG otrzymali informację o możliwości przemytu przez granicę środków odurzających i psychotropowych. Zawsze jest tak że donosy się sprawdza i nie ma w tym podtekstów... oczywiście bywają donosy bezzasadne ale trzeba to sprawdzić.