Nieszczęśliwy, szczęśliwy milioner
Niedawno pisałem jak ktoś z Chojnic wygrał 17 milionów w Lotto. Organizuje teraz ludzi do szukania tego kuponu bo jak się okazuje to wyrzucił go po pijaku. ...okazuje sie że kupon pojechał na wysypisko śmieci. Dlatego organizuję wyjazd na owo wysypisko,tj. w najbliższą sobotę. Wynająłem trzy autokary ,każdy po 52-a miejsca. Znam lokalizację gdzie ten kupon moze się znajdywać. Osoba która go znajdzie dostaje ode mnie 5 milionów... Tragedia milionera, wygrać 17 milionów a jednocześnie nie wygrać. Chętnym do pomocy podaje link do forum... i zarobienia niezłej kasy :) Okazuje się to był niesmaczny żart... za coś takiego powinien odpowiadać przed prokuratorem.