Prezydent
Wygląda na to że mamy nowego Prezydenta, nie wiem czy będzie lepiej czy też gorzej... pewne jest że będzie inaczej. Prezydent dużo mówił że zrobi to czy tamto ale pamiętajmy... nie jest to władza wykonawcza czyli żadnej ustawy Prezydent nie wprowadzi. Zwolennicy PO i Komorowskiego teraz pewnie chwytają się za głowę ale spokojnie, będzie więcej kompromisów na szczeblu rząd - Prezydent. Jeśli ktoś uważa że teraz wszystko się wywróci do góry nogami to jest w błędzie, nie będzie żadnych gwałtownych ruchów i wysyp nowych ustaw. Do wyborów jesiennych nic się nie zdarzy a Prezydent będzie markował że coś robi i będzie mówił że nic nie może bo Sejm blokuje jego projekty ustaw (co po części będzie prawdą).