Play, nowa oferta
Wczoraj Play zaprezentował nową ofertę "Internet na kartę", po cichu marzyłem aby zwiększyli limit z 100GB np. na 150GB, jednak nic takiego nie było. Nowa oferta to w uproszczeniu PODWYŻKA, co prawda po doładowaniu bonus jest większy ale nie jest on na tyle korzystny aby chcieć skorzystać z nowej oferty. Prawdopodobnie będę co miesiąc doładowywał w wysokości 50zł, różnica wynosi 3GB (12GB na rzecz 15GB). Prawda że różnica niewielka a cena pakietu jaki będę kupował wynosi w nowej taryfie 49zł, stara taryfa to 45zł. Na szczęście kupiłem starter trzy dni temu i mam wybór czy jestem w starej czy nowej, z tego co czytam to upewniam się że opcji nie będę zmieniał.