Huawei B618 i agregacja
Z tym agregowaniem 3 pasm jest sporo nieporozumień. Obecnie standardem jest MIMO 2x2 w sieciach komórkowych czyli agregacja 2 pasm, Orange dopiero wdraża MIMO 4x4. Faktem jest że nie wykorzystasz wszystkich możliwości tego routera ale moim zdaniem i tak warto się zastanowić nad nim (nie brandowanym). Na allegro jest możliwość kupna wersji Duńskiej, jednak trzeba bardzo uważnie przeczytać i w razie wątpliwości dopytać się sprzedawcy o szczegóły. Osobiście to czekam kiedy dany router będzie dostępny w Komputronik, co jakiś czas wysyłam zapytania oraz przeglądam inne sklepy. Zdaje sobie sprawę że powinienem się liczyć z kwotą około 1000zł ale routera nie kupuje się na krótki czas i w dłuższej perspektywie się opłaci kupić ten model. Nie chodzi o to że z obecnego jestem niezadowolony, odbiera dobrze, jednak chcę czegoś więcej np. port USB. Obecny kupowałem od razu z myślą że w przyszłości wymienię ten model na coś lepszego.