Hosting
Po 14 latach przyszła zmiana hostingu którego używałem, powód jest dosyć prozaiczny...pieniądze. Nastąpiła znaczna podwyżka, o setki procent. Jak obliczałem bym musiał płacić za serwer + domena ~1.500zł na rok, nie jest to może zabójcza kwota ale dlaczego mam się usilnie ich trzymać skoro mogłem płacić 10x mniej ? Zdaje sobie sprawę że serwery i obsługa mogą być na niższy poziomie ale nie jestem biznesmenem abym wymagał super dobrej obsługi. Z tego co czytałem hosting został wykupiony przez kogoś innego i nie tylko ten, wszystkie podrożały znacznie. Wykupiłem domenę EU która jest stosunkowo tania, serwer + domena to koszt 72zł na rok...różnica jak widać jest znaczna. Gdyby ktoś był zainteresowany to mój obecny hosting to hostido.